Jak łatwo i szybko znaleźć pracę z Narodową Bazą CV

narodowabazacv-logo

Sytuacja na rynku pracy ciągle ulega zmianom. Na szczęście wskaźnik bezrobocia ma tendencje malejące. To oznacza, że nie tylko łatwiej jest znaleźć pracę osobom bezrobotnym, ale także, że można obecną zmienić na lepszą.

 

Szukanie atrakcyjnych ofert to proces czasochłonny i stresujący. Wysyłamy setki CV i listów motywacyjnych do różnych pracodawców i z napięciem czekamy na odzew. Tymczasem istnieje rozwiązanie znacznie prostsze.

 

Narodowa Baza CV

To portal, który działa w sposób innowacyjny. Wystarczy jedno curriculum vitae, by ofertę dostrzegło wielu pracodawców z różnych branż. To oni przeglądają cv kandydatów i wysyłają oferty do konkretnych osób. Poszukujący odpowiada tylko na te oferty, które najlepiej spełniają jego oczekiwania. W ten sposób każdy ma szansę wybrać najlepszego pracodawcę.

 

Jak działa narodowa baza cv

Baza jest dostępna dla wszystkich i całkowicie bezpłatna. Proces rekrutacji jest szybki i intuicyjny. Składa się z kilku etapów:

• przystąpienie do bazy,
• zostawienie cv,
• „zaczepienie” – pracodawca wysyła konkretną ofertę,
• wybór najatrakcyjniejszej oferty,
• wybranie formy kontaktu,
• proces rekrutacji,
• podjęcie pracy.

To niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Nie trzeba się zastanawiać, jakich odpowiedzi udzielać pracodawcy, by zwrócił uwagę na ofertę poszukującego.

To pracownik, poza danymi formalnymi (wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) określa, co w nowej pracy jest dla niego najważniejsze. Czy chce zdobyć doświadczenie, pracować przy nowych projektach, rozwijać się zawodowo, czy liczy się atmosfera i wzajemne zaufanie.

Narodowa Baza CV to także wygodne narzędzie dla pracodawców poszukujących pracowników. Dzięki łatwej selekcji szybko docierają do wybranych osób. Oszczędzają czas i skracają żmudną drogę rekrutacji. Mobilność aplikacji umożliwia wyszukiwanie ofert w każdym miejscu i o każdej porze.